Jch.Andy first z Vajlovny - 2011
 
3. 12. 2011  Doppel CACIB Wels (A)
Judge: Eva Liljekvist-Borg (S)
V1, CACA, CACIB, BOB
___________________________
 
4. 12. 2011 Doppel CACIB Wels (A)
Judge: Eisner Uschi(A)
V1, CACA, res.CACIB
 
 
___________________________
 
6.11.2011 CACIB PRAHA

Judge: Olga Dolejšová

Open class
V1, CAC, res.CACIB
___________________________
 
5.11.2011 CAC STUTTGART (DEUTSCHLAND)
Judge:  Dr. Milivoje Urosevic (SER)

intermediate class

V1, CAC KFUH, Anw.Dt.Ch.VDH, BOB, Sieger Stuttgart
 
__________________________________________________________
 
15.10.2011 Special show KCHMPP Mladá Boleslav
ANDY first z Vajlovny intermediate class
Judge: Andraš Polgar
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB
_______________________________________________________
 
9.10.2011 CACIB České Budějovice
ANDY  first z Vajlovny –intermediate class
Judge: Mgr. Božena Ovesná
V1, CAC
________________________________________________________

 

25.9.2011 CACIB Tulln(A)
Judge: Gabriela Schrank(A)
open class: V2, res-CAC
____________________________
 
24.9.2011 AHHC Clubsiegerschau Tulln(A)
Judge: FR. Karin Bernardis(A)
intermediate class: V1, CACA, Clubsieger 2011, BOB
!!!! Splněny podmínky pro udělení titulu  Jubiläumssieger 2011!!!!!
!!!!The conditions for title Jubiläumssieger 2011 were completed!!!!
____________________________________________________
 
19.9.2011 CAC BRNO
Judge: Vladimír Adlt
open class: V1
________________________________________________________
 
18.9.2011 European Moloss Show Galanta(SK)
Judge: Peinado Asenzi (ESP)
intermediate class: V2, res-CAC
_________________________________________________________________
 
28.8.2011 INTERDOG Mladá Boleslav(CACIB)
ANDY  first z Vajlovny –intermediate class
Judge: Vladimír Adlt
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
________________________________________________________
 
2.7.2011 Club show KCHMPP
Judge: Otakar Vondrouš
Junior class: excellent 1, CAJC, BOJ
________________________
 
26.6.2011 CACIB Brno
Judge: Skok Damir (CRO)
Junior class: excellent 1, CAJC, BOJ, BOB
!!!!! Splněny podmínky pro udělení titulu  Český Junior šampion!!!!!
 
!!!The conditions for title Czech Junior Champion were completed!!!!
 
______________________
 
5.6.2011 CAC Klatovy
Judge: Milan Biroš
Junior class: excellent 1, CAJC, BOJ
_________________________
 
22. 5.2011 CACIB Litoměřice
Judge: Mgr. Viera Staviarska (SK)
Junior class: excellent 2
_____________________________________________________
 

21. 5.2011 CAC Litoměřice

Judge: Mgr. Božena Ovesná
Junior class:  excellent 3
 
______________________________________________
 
15. 5.2011 CACIB PRAHA
Judge: Josef Hodan
Junior class: excellent 2
________________________________________
 
1.5.2011 AHHC Clubsiegerschau BRUCK (Austria)
Judge: Fr. Ph. Poduschka- Signet

Junior class: V1, Jugendclubsieger, BOB

 
!!!!! Splněny podmínky pro udělení titulu  Rakouský Junior šampion!!!!!
 
!!!The conditions for title ÖSTERREICHISCHER JUGEND-CHAMPION were completed!!!!
________________________________________________
 
30.4.2011 Autokemp Křivonoska - klubová výstava
Judge:  MVDr. Gabriela Ridarčíková
Junior class:  V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
_______________________________________________
 

 24.04.2011 IHA DRESDEN (DEUTSCHLAND)

rozhodčí:  Piotr Król (PL)
Andy first z Vajlovny - youth class
V1, Jugendsieger, Anw.Dt.Jug.Ch.VDH
 
!!!!! Splněny podmínky pro udělení titulu Junior Šampion Německa!!!!!
 
_____________________________________________________________
 
10.4.2011 IHA WIESELBURG (Austria)        
rozhodčí: Doppeireiter Maria-Luise(A)
Andy first z Vajlovny – youth class
V1, Jugendbester
 
___________________________________________________________
 
20.3.2011 IHA Berlin (Deutschland)

Andy first z Vajlovny – třída mladých

rozhodčí: Erwin Deutscher(A)
V1, BOB, Anw.Dt.Jg.Ch.
 
________________________________________________________________
 

20.3.2011 IHA München (Deutschland)

Andy first z Vajlovny – třída mladých
rozhodčí: Gisela Schicker(DE)
V1, BOB, Anw.Dt.Jg.Ch.
______________________________________________
 

27.2.2011 CACIB Graz (Austria)

Andy first z Vajlovny – třída mladých
V1, Jugendbester, BOB, Junior BIG 1, BIG 4